SlovenskyEnglish

Úvod » Kontakty » Náš tým

Jsme připraveni vám poradit s výběrem profesionálních informačních zdrojů a řešení na jejich správu a sdílení.

Nejste si jisti, na koho se obrátit? Ozvěte se komukoli z nás, postaráme se, abyste co nejdříve dostali co nejkvalifikovanější odpověď.

Ing. Vladimír Karen

jednatel
vladimir.karen@aip.cz

Jeden ze zakladatelů společnosti a autor četných vystoupení na odborných akcích. Stará se o koncepční směřování společnosti a koordinuje vybrané projekty. Je zakladatelem a předsedou organizačního výboru konference INFORUM.

Ing. Jakub Petřík

výkonný ředitel
jakub.petrik@aip.cz

Řídí každodenní činnost společnosti. V informačních zdrojích zaměřených na medicínu, farmakologii, přírodní vědy, zemědělství, obchod a ekonomii je jako doma a zaměřuje se také na nadstavbové nástroje pro vyhledávání a správu e-zdrojů. Pomůže s výběrem e-zdrojů, kompletně se postará o jednání se zahraničními vydavateli a to jak na institucionální, tak na konzorciální úrovni. V AiP od roku 1998.

PhDr. Filip Vojtášek

obchodní manažer, zástupce výkonného ředitele
filip.vojtasek@aip.cz

Vyzná se v informačních zdrojích pro humanitní a společenské vědy. Je specialistou na elektronické knihy ze všech oborů. Stará se také o public relations a komunikaci s médii. V AiP od roku 2002.

RNDr. Jiří Kadleček

obchodní manažer a konzultant
jiri.kadlecek@aip.cz

Když jsou vaší specializací přírodní vědy, chemie a technika, ochrana zdraví a bezpečnost práce, průmyslové právo, ekonomie, obchod a management, využijte Jiřího znalostí při výběru informačních zdrojů. Je také zkušený rešeršér v online centrále ProQuest Dialog. V AiP od roku 2000.

Mgr. Jana Machonská

obchodní asistentka
jana.machonska@aip.cz

Vyzná se v znalostních systémech a citačních nástrojích pro vědce a studenty RefWorks-COS a vydavatelství Evidentia Publishing. Pečuje o medicínské zdroje pro konzorcium NLK, školí uživatele a píše e-novinky. Jako koordinátorka konference INFORUM se stará o vystavovatele, sponzory a web stránky. V AiP od roku 2002.

Michael Svoboda

podpora zákazníků
michael.svoboda@aip.cz

Pečuje o přístupy zákazníků a školí uživatele e-zdrojů společností AAAS, Brill, CABI Publishing, C.E.E.O.L., DSI, deGruyter, Euromonitor, GALE, IET, IEEE, IMF, Juris, Knovel, Nature Publishing Group, OECD, Ovid Technologies, Oxford University Press, S. Karger Publishers, UpToDate a World Public Library. V AiP od roku 2001.

PhDr. Klára Loukotová

podpora zákazníků
klara.loukotova@aip.cz

Klára se stará o přístupy zákazníků a školí uživatele, kteří využívají e-zdroje a služby společností BioOne, Bowker, Cambridge University Press, EastView, Factiva, GeoScienceWorld, Ingenta, ISSN, IHS Jane's, Justis Publishing, Kluwer Law, LexiComp, McGraw-Hill, NEJM, ProQuest, ProQuest Dialog, Serials Solutions, Safari, SAGE Publishing, Springer, Thieme a World Trade Press. V AiP od roku 2008.

Mgr. Andrea Kutnarová

podpora zákazníků, manažerka INFORUM
andrea.kutnarova@aip.cz

Pečuje o přístupy zákazníků a školí uživatele služeb společností ACM, Alexander Street Press, BMJ Group, Brepols, IoP Publishing, ProQuest ebrary, RefWorks-COS, Taylor & Francis, Wiley-Blackwell a dalších. Jako hlavní koordinátorka konference INFORUM se stará o přednášející, odborný program, posterová sekce, společenský program a organizační záležitosti. V AiP od roku 2006.

Ing. Martina Krátká

podpora zákazníků
martina.kratka@aip.cz

Zabezpečuje realizaci objednávek, obnovy předplatných, fakturaci, kontrolu dodávek a s tím vším spojenou komunikaci se zákazníky a obchodními partnery AiP. V AiP od roku 1999.

Michal Jelínek

technická podpora, IT
michal.jelinek@aip.cz

Zastřešuje technický servis a podporu odběratelů konsorciálních i institucionálních licencí, systémů pro vzdálený přístup k online informačním zdrojům, jejich správu HAN/NetMan, aplikačních a CD/DVD-ROM serverů NetMan a Virtual CD. Správce interní sítě AiP. V AiP od roku 2000.

Irena Mikešová

asistentka, office managerka
irena.mikesova@aip.cz

První tvář, kterou uvidíte na recepci ve Štěpánské. Její hlas můžete slyšet na druhé straně telefonu. Stará se také o zázemí pro ostatní pracovníky, administrativní práce a registraci účastníků na konferenci INFORUM. V AiP od roku 1995.

Mgr. Lucia Poledníková

marketing a podpora prodeje
lucia.polednikova@aip.cz

Patří k nestorům slovenské dceřinné společnosti Albertina icome Bratislava s.r.o.. Zabezpečuje komunikaci se zákazníky a školení uživatelů na Severní Moravě, dále se podílí na přípravě marketingových kampaní společností v ČR i SR. Pečuje o katalog, píše novinky a texty na web stránky a portály AiP.
Ve firmě od roku 1996.

Eva Holická

asistentka obchodu a marketingu
eva.holicka@aip.cz

Eva má na starosti účast AiP ve veřejných zakázkách, pomáhá s obchodními činnostmi společnosti a podílí se na přípravě a realizaci marketingových kampaní. V AiP od roku 2011.