SlovenskyEnglish

Úvod » Novinky » Konference INFORUM už má dvacítku na krku

Konference INFORUM už má dvacítku na krku

5. 2. 2014 - Albertina icome Praha

Zveme vás na jubilejní 20. ročník konference INFORUM, která se bude konat 27.-28. května na Vysoké škole ekonomické v Praze. Jedná se o tradiční akci zaměřenou na elektronické informační zdroje a jejich akvizici, správu a propagaci, na aktuální trendy ve vyhledávání a discovery systémy, na digitalizační projekty kulturního dědictví, na využití mobilních technologií a cloudových služeb, a další témata.

Do 28. února je otevřená výzva k přihlašování odborných příspěvků/posterů. Konference již tradičně proběhne paralelně ve dvou sálech s rozdílným programem. Navíc jsou pro účastníky připravovány praktické pondělní workshopy a úterní večerní Infomejdan s možností neformálního navazování kontaktů a výměny zkušeností.

Od této chvíle je již také odstartována soutěž o Cenu INFORUM 2014, která bude udělena nejvýznamnějšímu českému nebo slovenskému produktu, službě nebo projektu spojenému s elektronickými informačními zdroji.

Více informací o konferenci včetně přehledu zvaných přednášejících, výše účastnického poplatku a informací pro účastníky ze Slovenska najdete na www.inforum.cz. Zde je také dostupný archiv minulých ročníků včetně sborníků, fotogalerií, reportáží a dalších užitečných informací.

Věříme, že si tuto akci nenecháte ujít a těšíme se na setkání s vámi.

Výzva k přihlášení příspěvku
Nominace na Cenu INFORUM