SlovenskyEnglish

Úvod » Semináře » Overleaf for Institutions

Overleaf for Institutions

Tento seminář už sice nestihnete, ale jestli máte zájem o podobný, dejte nám vědět!
Kdy: 2. 7. 2020, 17:00 – 17:30
Vložné: zdarma, nutná registrace

Zaregistrujte se na tento webinář, ve kterém John Hammersley, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Overleaf, bude hovořit o tom, jak se Overleaf úspěšně používá v institucích po celém světě.

Krátce zmapuje vývoj této služby, jak snadné je začít Overleaf používat, a také několik případových studií ze Stanford University (už během prvního roku se počet uživatelů zvýšil z 375 na více než 2 000, a v současnosti Overleaf používá 14 000 studentů a zaměstnanců), Purdue Graduate School (úspora času díky využití Overleaf pro odevzdávání diplomových prací) a CERN. Na závěr uvede, jaké výhody může Overleaf přinést vaší instituci.

Overleaf nabízí uživatelům všechny přednosti LaTeXu v online prostředí, které zachovává sílu LaTeXu bez kompromisů a zároveň jim poskytuje veškerý uživatelský komfort, pokročilé možnosti sdílení, šablony pro nejdůležitější světové vydavatele a další funkce.

Univerzitám poskytuje předplatné Overleaf Commons nejvyšší úroveň pro všechny uživatele, rozsáhlé možnosti přizpůsobení a také kompletní přehledy, metriky a analýzy využití.