SlovenskyEnglish

Úvod » Semináře » Writefull: využijte (zkušební) přístup na plno

Writefull: využijte (zkušební) přístup na plno

Tento seminář už sice nestihnete, ale jestli máte zájem o podobný, dejte nám vědět!
Kdy: 2. 3. 2021, 15:00 – 15:45
Vložné: zdarma, nutná registrace
Volná místa: 44

Odkazy:

Nástroj Writefull byl speciálně navržen pro korekci odborných textů v angličtině. Od jiných obdobných nástrojů se liší tím, že používá jazykové modely založené na umělé inteligenci (AI), a průběžně se „učí“ z textů milionů publikovaných odborných článků. Writefull koriguje gramatiku, použití odborné terminologie, interpunkci, pravopis a stylistiku.

Zejména vysokým školám je určena nabídka institucionální licence, která umožňuje využívání doplňků Writefull for Word a Writefull for Overleaf, které fungují přímo během psaní textů v textovém editoru Word, respektive v LaTeX editoru Overleaf. K analýze již připravených textů je k dispozici online služba Writefull Revise. Poslední z balíčku služeb Writefull Cite umožňuje identifikovat části textu, k nimž by měly být doplněny chybějící odkazy na literaturu.

Tento webinář je určen především zájemcům z vysokých škol, na kterých bude od 1.3. probíhat zkušební přístup k nástroji Writefull, a pochopitelně také uživatelům z institucí, které již Writefull předplácejí.