SlovenskyEnglish

Úvod » Semináře » The World Ahead: 10 trends to watch in 2022

The World Ahead: 10 trends to watch in 2022

Tento seminář už sice nestihnete, ale jestli máte zájem o podobný, dejte nám vědět!
Kdy: 6. 12. 2021, 16:00 – 17:00
Vložné: zdarma, nutná registrace

Zhlédněte webinář ze záznamu.

Jaké globální výzvy nás čekají v roce 2022? Dozvíte se během online semináře, který povede Tom Standag, zástupce šéfredaktora časopisu The Economist a editor The World Ahead. Určeno především pro vyučující a studenty ekonomických oborů, kteří:

  • získají exkluzivní informace o nejnovějším vydání stěžejní publikace časopisu The Economist The World Ahead, kterou čtou více než 2 miliony business leaders, vyučujících a studentů po celém světě.
  • budou mít možnost klást otázky přímo Tomu Standageovi
  • pochopí, co znamená „new normal“ COVID-19 pro politiku, ekonomiku, obchod, vědu a kulturu
  • objeví nové technologie, které je třeba sledovat v roce 2022, od personalizované výživy po letadla na vodíkový pohon a domy vytištěné na 3D tiskárně
  • získají náhled na soupeření mezi USA a Čínou

Webinář je v angličtině online přímo ve vašem internetovém prohlížeči a pro přenos zvuku stačí, abyste měli k počítači připojeny reproduktory nebo sluchátka.

Časopis The Economist, EIU ViewsWire, Country Finance, Country Forecast, Country Reports a další publikace The Economist Intellingence Unit jsou součástí ProQuest One Academic, ProQuest Central a ekonomických databází na platformě ProQuest. Máte přístup?