SlovenskyEnglish

Úvod » Novinky » Novinka: Writefull Paraphraser

Novinka: Writefull Paraphraser

12. 8. 2021 - Digital Science | Writefull

Služba Writefull i nadále rozšiřuje svůj arzenál nástrojů. Po Title Generator byl představen nástroj založený na umělé inteligenci, který dokáže parafrázovat jakoukoliv větu – Writefull Paraphraser. Už se nemusíte trápit s vymýšlením správných slov. Zadejte větu a tento nástroj Vám nabídne sadu parafrází, a to dokonce ve třech úrovních (Low – Medium – High).

Jak to funguje

Nástroj Writefull Paraphraser využívá vlastní model hlubokého učení (AI), který zpracovává význam slov ve větě a nabídne několik nových vět, které mají stejný nebo velmi podobný význam. Na rozdíl od jiných nástrojů používá Writefull Paraphraser model, který je schopen vytvořit tři úrovně parafrázování – nízká úroveň provádí malé změny, například nahrazení jednotlivých slov, zatímco vysoká úroveň přepisuje celé fráze. Vyzkoušejte si Writefull Paraphraser!

K čemu slouží

Všichni se někdy zasekneme při psaní těžkopádných frází nebo nadužívaných konstrukcí. Nástroj Writefull Paraphraser vám pomůže najít nové způsoby vyjádření myšlenek. Nejenže vám to pomůže zrychlit psaní a přidat do vět variabilitu – také vám to umožní zlepšit vaši dovednost psaní!

A k čemu neslouží

Tento nástroj není určen k tomu, aby napomáhal plagiátorství! Vývojáři Writefull Paraphraser důrazně nedoporučují používat nástroj k parafrázování vět jiných autorů.

Nástroj Writefull Paraphraser také není určen k jazykové kontrole, naopak zkomolené věty pro něj budou představovat překážku. Pro korekturu textu v angličtině doporučujeme některý z (placených) nástrojů, např. Writefull for Word nebo Writefull for Overleaf.

Máte-li další nápady, jak by bylo možné využít umělou inteligenci pro psaní odborných textů, napište na support@writefull.com!

Writefull blog
Informace z Katalogu

Chcete vědět víc?
Pište a volejte, Vladimír Karen má odpovědi na všechny vaše dotazy.