SlovenskyEnglish

Úvod » Novinky » Literární věda a lingvistika v Academic Complete Ebooks. Nejčastěji používané e-knihy

Literární věda a lingvistika v Academic Complete Ebooks. Nejčastěji používané e-knihy

8. 8. 2023 - ProQuest, Part of Clarivate

V kolekci Academic Complete je dostupných 9 846 knih zaměřených na literární vědu a lingvistiku. Tento rok jsou v Evropě nejčastěji vyhledávané tituly:

V Česku:

Na Slovensku:

Těžisko tvoří knihy od John Benjamins Publishing, De Gruyter, Taylor & Francis, BRILL, Cambridge Scholars, Oxford University Press, Bloomsbury, Multilingual Matters, Cambridge University Press, Wiley a dalších, často univerzitních vydavatelství. Zastoupené jsou také tituly v češtině – z nakladatelství Karolinum Univerzity Karlovy a z nakladatelství Munipress Masarykovy univerzity.

Najvíce knih v Academic Complete je v angličtině, francouzštině, němčině, španělštině, italštině a češtině. Najdete zde také knihy v holandštině, čínštině, arabštině, portugalštině, polštině, ruštině, švédštině, ukrajinštině, řečtině, latině, maďarštině a mnoha dalších jazycích.

Knihy jsou dostupné na platformách ProQuest Ebook Central a ProQuest pro instituce s licencovaným přístupem přes konzorcium CzechElib.

Chcete mít k dispozici celý seznam 50 nejpoužíva­nějších knih v Evropě zaměřených na literární vědy a lingvistiku? Napište Lucii Poledníkové.

Informace z Katalogu

Chcete vědět víc?
Pište a volejte, Filip Vojtášek má odpovědi na všechny vaše dotazy.