SlovenskyEnglish

Úvod » Novinky » ProQuest Flow: bezplatná služba pro sdílení citací a plných textů

ProQuest Flow: bezplatná služba pro sdílení citací a plných textů

5. 2. 2014 - ProQuest | RefWorks-COS

Píšete odborný článek nebo svou absolventskou práci a potřebujete snadno a rychle shromáždit bibliografické údaje k citovaným dokumentům? Chcete mít na jednom místě i plné texty a mít k nim přístup ze všech mobilních zařízení, která používáte? Uvítali byste nástroj, který umí vkládat citace do textu a následně vytvořit bibliografii v požadovaném citačním stylu? Pracujete ve výzkumném týmu a chcete sdílet nejnovější články a další práce ve svém oboru?

Všechny tyto funkce a ještě mnohem více vám nabízí nová online cloudová služba Flow. Má jednoduché uživatelské rozhraní, nabízí dostatečnou kapacitu a funguje na PC, v chytrých telefonech i v tabletech.

Flow začněte používat hned – založte si zdarma osobní účet, nebo si vyžádejte zkušební přístup pro celou instituci. Osobní účet Flow nabízí 2GB prostor pro ukládání plných textů a sdílení složek (s omezeným sdílením plných textů) s deseti dalšími uživateli Flow. Placená institucionální licence pak nabízí každému uživateli ještě větší prostor, neomezené možnosti sdílení a administrátorům řadu dalších nadstavbových služeb.

Oficiální tisková zpráva
Informace z Katalogu

Chcete vědět víc?
Pište a volejte, Jana Machonská má odpovědi na všechny vaše dotazy.