SlovenskyEnglish

Úvod » Novinky » Citační služba Flow integrována do vyhledávače Summon 2.0

Citační služba Flow integrována do vyhledávače Summon 2.0

31. 7. 2014 - ProQuest

Aktuálně došlo k integraci služeb Summon 2.0 (online vyhledávač) a ProQuest Flow (online služba pro ukládání a sdílení bibliografických záznamů a plných textů). Výsledky vyhledávání v Summon 2.0 nyní jedním kliknutím uložíte do osobního účtu v ProQuest Flow, kde jsou pak natrvalo dostupné, lze je sdílet, vytvářet bibliografie nebo vkládat citace přímo do vznikajícího odborného textu.

Jak to funguje? V rozhraní Summon 2.0 je nově vpravo nahoře dostupný odkaz pro přihlášení do osobního Flow účtu (Log in). Jakmile se do svého Flow účtu přihlásíte, všechny záznamy, které si v rozhraní Summon 2.0 ukládáte do dočasné složky, se automaticky natrvalo ukládají i do Vašeho Flow účtu. Podívejte se na video ukázku.

Nemáte-li ještě svůj bezplatný účet ve Flow, založte si ho! Osobní účet Flow nabízí 2GB prostor pro ukládání plných textů a sdílení složek (s omezeným sdílením plných textů) s deseti dalšími uživateli Flow.

Placená institucionální licence pak nabízí každému uživateli ještě větší prostor, neomezené možnosti sdílení a administrátorům řadu dalších nadstavbových služeb. Dostupná je recenze služby Flow z únorového čísla Smart Libraries Newsletter.

Oficiální tisková zpráva
Informace z Katalogu

Chcete vědět víc?
Pište a volejte, Jana Machonská má odpovědi na všechny vaše dotazy.