SlovenskyEnglish

Úvod » Novinky » Flow + Google Docs = silný nástroj pro sdílení, citování a vytváření bibliografií

Flow + Google Docs = silný nástroj pro sdílení, citování a vytváření bibliografií

25. 8. 2014 - ProQuest

Citační manažer ProQuest Flow nabízí horkou novinku: doplněk pro Google Docs, který každému studentovi a vědci usnadní vytvoření odborného textu, citování a vzájemnou spolupráci s dalšími studenty nebo vědci.

Citace, které má uživatel uložené ve svém individuálním Flow účtu, lze snadno sdílet s dalšími kolegy při práci na společném textu v prostředí Google Docs, a umístit odkazy na citovaná díla přímo do textu nebo do poznámek pod čarou. Kdykoli je také možné vygenerovat si bibliografii nebo změnit použitý citační styl (na výběr více než 3000 stylů).

Stačí si zdarma stáhnout příslušnou aplikaci přes Google Docs store. K dispozici je podrobný návod a krátké video.

To je zase o důvod více vytvořit si svůj bezplatný Flow účet, kde lze jednoduše ukládat bibliografické údaje a plné texty, třídit si je a číst. Osobní účet Flow nabízí 2GB prostor pro ukládání plných textů a sdílení složek (s omezeným sdílením plných textů) s deseti dalšími uživateli Flow.

Placená institucionální licence pak nabízí každému uživateli ještě větší prostor, neomezené možnosti sdílení a administrátorům řadu dalších nadstavbových funkcí.

Oficiální tisková zpráva
Informace z Katalogu

Chcete vědět víc?
Pište a volejte, Jana Machonská má odpovědi na všechny vaše dotazy.