SlovenskyEnglish

Úvod » Novinky » Poslední novinky v onkologické léčbě v novém vydání a online

Poslední novinky v onkologické léčbě v novém vydání a online

22. 1. 2015 - Wolters Kluwer - Ovid

Vydavatelství Lippincott Williams & Wilkins (LWW) zpřístupnilo v online podobě poslední 10. vydání publikace DeVita, Hellman and Rosenberg's Cancer: Principles & Practice of Oncology, která se řadí mezi prestižní referenční zdroje pro onkologii, a je určena především onkologům a hematologům, ale i dalším lékařským profesím (dermatologie, endokrinologie a metabolismus, gastroenterologie a hepatologie, imunologie, onkologie, patologie, radiologie, rehabilitace a chirurgie).

Více než 400 vědeckých kapacit v této publikaci popisuje aktuálně nejúčinnější metody léčby všech typů rakoviny a diskutuje roli všech dostupných léčebných metod, včetně jejich kombinace. Nové kapitoly se věnují typickým znakům rakoviny, molekulární medicíně, onkogenním virům, screeningu, genetickému testování a poradenství, nejnovější cílené (biologické) léčbě, ad.

V tištěné podobě má více než 2000 stran. Online přístup k publikaci je možný přes rozhraní OvidSP, a to formou jednorázového nákupu. Příručka je také součástí několika kolekcí e-knih. Online verze umožňuje snadný přístup k obsahu publikace neomezenému počtu uživatelům najednou, a vyhledávání v plných textech.

Má-li Vaše instituce o tuto publikaci zájem, vyžádejte si cenovou nabídku.

Informace z Katalogu

Chcete vědět víc?
Pište a volejte, Jakub Petřík má odpovědi na všechny vaše dotazy.